O nas

Witamy w DRUKARNI AMGPRINT,

Funkcjonujemy na rynku od 2009 r. Solidność, terminowość realizacji prac, wysoka jakość i wyważona polityka cenowa pozwala nam na skuteczne pozyskiwanie nowych zleceń oraz ciągłe rozszerzanie grona klientów w kraju i za granicą. Potencjał wytwórczy w połączeniu z osiągniętym poziomem jakościowym umożliwia naszej drukarni przyjmowanie do realizacji nawet wyjątkowo skomplikowanych projektów. Drukarnia i studio graficzne w jednym, nie przegap okazji. Ceny podlegają negocjacji, dorównujemy ceny do innych drukarni. {We are matching the prices, call for details}


Jesteśmy najbardziej dyspozycyjną drukarnią w Łodzi, potrzebujesz projekt ?W przypadku kiedy nasz Klient nie jest w stanie samemu dostarczyć projekt do druku możemy zaoferować naszą pomoc. Do naszej ekipy należą najbardziej doświadczeni i wykwalifikowani graficy komputerowi. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego wszystkie stworzone przez nas prace są wyjątkowe i niepowtarzalne. Wiemy jak zaprojektować ulotkę, plakat lub nawet całą broszurę reklamową by przyciągnąć wzrok klienta i na długo pozostać w jego świadomości ,  zgłoś się do nas, pracę dowozimy do Klienta. Nie masz czasu :)  zadzwoń, nasz grafik lub przedstawiciel handlowy odwiedzi Twoją firmę.

Jak składamy zamówienie : wysyłamy zapytanie na amgprint@home.pl , odsyłamy wycenę z terminem realizacji, po sprawdzeniu plików drukujemy i wysyłamy kurierem DPD.

Masz pytania: +48 696 442 782 Grzegorz Kulczycki

druk offsetowy : anigraf@post.pl

druk cyfrowy express, wyceny na telefon +48 696 442 782

druk wielkoformatowy witryny , oklejanie samochodów , citylighty : amgprint@home.pl

Firma istniej ponad 10 lat zobacz nasze realizacje na facebook-u https://www.facebook.com/drukarniaamgprint/

Jesteśmy firmą rodzinną  , drukujemy w trzech technologiach druk offsetowy Komori , druk cyfrowy XEROX VERSANT oraz druk wielkoformatowy PLOTERY ROLAND z laminatorem wydruków, ploterem tnącym Summa o szerokości 160cm, posiadamy wiele maszyn introligatorskich między innymi falcerkę , system zbierający. FIRMA Z KAPITAŁEM POLSKIM. Nasz email: amgprint@home.pl nie widzisz produktu wyślij zapytanie.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie starając się nie tylko spełnić pokładane w nich przez Państwa oczekiwania, ale również swoim doświadczeniem pomóc w wyborze odpowiednich dla Państwa rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy 

Grzegorz Kulczycki


Zapisz sie na nasz newsletter i odbieraj informacje o atrakcyjnych ofertach

Zgodnie z regulaminem, zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie ofert promocyjnych i informacji.