O nas


 

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie starając się nie tylko spełnić pokładane w nich przez Państwa oczekiwania, ale również swoim doświadczeniem pomóc w wyborze odpowiednich dla Państwa rozwiązań.

 AMGPRINT jest drukarnią on-line oferującą najlepsze produkty na rynku. Nasza siedziba jest umiejscowiona w Łodzi. Atrakcyjne ceny naszych materiałów reklamowych i ich wysoka jakość, a także krótkie terminy realizacji, przyciągają do nas wielu klientów z całej Polski. Współpracujemy nie tylko z wieloma agencjami reklamowymi z Polski, ale i doceniamy klientów detalicznych. Dzięki rosnącemu zadowoleniu naszych kontrahentów, zasięg usług proponowanych przez sklep amgprint.pl obejmuje całą Polskę bez ograniczeń terytorialnych. Nasze wysokiej jakości produkty można dostrzec na ulicach wielu polskich miejscowości, nie ważne, czy jest to Kraków, Wrocław, Warszawa, Gdańsk Poznań, czy inne miasta w Polsce. Postaw na jakość.

Naszym priorytetem jest uważne słuchanie klientów i dostarczanie im innowacyjnych usług, które pomogą im osiągnąć własne cele biznesowe. Dążymy do tego, by nasze usługi odznaczały się wyjątkową wartością dla klientów. Łatwo przystosowujemy się do nieustannie zmieniającego się biznesu. Dzięki naszemu nastawieniu, aby pomóc klientom w zwiększeniu własnej produktywności i wydajności, stanowimy idealne partnerstwo, pomocne w rozszerzaniu każdej oferty biznesowej. Rozumiemy że nasze produkty w dzisiejszych czasach powinny być jak najtańsze przy zachowaniu doskonałej jakości dlatego inwestujemy w najnowocześniejsze technologie jedną z nich to ploter japońskiej firmy Roland 

Ploter Roland VersaEXPRESS dostarcza wydruki w jakościach poszukiwanych przez profesjonalnych grafików i twórców reklamy, wyposażony jest w najnowszą technologicznie głowicę drukującą, która drukuje siedmioma różnymi wielkościami kropli aby zoptymalizować jakość wydruku dla konkretnego nośnika oraz zadanej rozdzielczości. Dzięki precyzyjnej kontroli nad głowicom drukującą maksymalizuje się potencjał możliwy do wydobycia z głowicy drukującej oraz używanego atramentu.

Geniusz  polega na możliwościach szybkiego druku grafik wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów. Ma to bezpośrednie przełożenie na satysfakcję Klientów.


Zapraszamy do współpracy. 


Zapisz sie na nasz newsletter i odbieraj informacje o atrakcyjnych ofertach

Zgodnie z regulaminem, zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie ofert promocyjnych i informacji.