O nas

Witam serdecznie,  

Jesteśmy firmą rodzinną zatrudniamy około 10 osób , drukujemy w trzech technologiach druk offsetowy Komori półformat, druk cyfrowy XEROX VERSANT oraz druk wielkoformatowy PLOTERY ROLAND z laminatorem wydruków, ploterem tnącym Summa o szerokości 160cm, posiadamy wiele maszyn introligatorsich między innymi falcerkę , system zbierający. FIRMA Z KAPITAŁEM POLSKIM. Nasz email : amgprint@home.pl nie widzisz produktu wyślij zapytanie , co do ceny na pewno się dogadamy.

Jest to nowa odsłona strony istniejemy już 10 lat, stara poszła do lamusa,  przepraszamy za błędy powoli  będziemy uzupełniać wszyskie produkty jest ich ponad 150 .

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie starając się nie tylko spełnić pokładane w nich przez Państwa oczekiwania, ale również swoim doświadczeniem pomóc w wyborze odpowiednich dla Państwa rozwiązań.

 AMGPRINT jest drukarnią on-line oferującą najlepsze produkty na rynku. Nasza siedziba jest umiejscowiona w Łodzi. Atrakcyjne ceny naszych materiałów reklamowych i ich wysoka jakość, a także krótkie terminy realizacji, przyciągają do nas wielu klientów z całej Polski.
Naszym priorytetem jest uważne słuchanie klientów i dostarczanie im innowacyjnych usług, które pomogą im osiągnąć własne cele biznesowe. Dążymy do tego, by nasze usługi odznaczały się wyjątkową wartością dla klientów. Łatwo przystosowujemy się do nieustannie zmieniającego się biznesu. Dzięki naszemu nastawieniu, aby pomóc klientom w zwiększeniu własnej produktywności i wydajności, stanowimy idealne partnerstwo, pomocne w rozszerzaniu każdej oferty biznesowej. Rozumiemy że nasze produkty w dzisiejszych czasach powinny być jak najtańsze przy zachowaniu doskonałej jakości dlatego inwestujemy w najnowocześniejsze technologie jedną z nich to ploter japońskiej firmy Roland 

Ploter Roland VersaEXPRESS dostarcza wydruki w jakościach poszukiwanych przez profesjonalnych grafików i twórców reklamy, wyposażony jest w najnowszą technologicznie głowicę drukującą, która drukuje siedmioma różnymi wielkościami kropli aby zoptymalizować jakość wydruku dla konkretnego nośnika oraz zadanej rozdzielczości. Dzięki precyzyjnej kontroli nad głowicom drukującą maksymalizuje się potencjał możliwy do wydobycia z głowicy drukującej oraz używanego atramentu.

Geniusz  polega na możliwościach szybkiego druku grafik wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów. Ma to bezpośrednie przełożenie na satysfakcję Klientów.


Zapraszamy do współpracy 

Grzegorz Kulczycki

właściciel

P.S.

Właśnie uruchmiliśmy złocenie , srebrzenie, na wizytówki , zaproszenia, opakowania, etykiety odzieżowe...


Zapisz sie na nasz newsletter i odbieraj informacje o atrakcyjnych ofertach

Zgodnie z regulaminem, zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie ofert promocyjnych i informacji.